Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Wejście na chiński rynek. Seminarium, Gdańsk, 30.10.2019

Rynek chiński coraz szerzej otwiera się na polskie produkty. To szansa dla pomorskich firm na rozpoczęcie lub rozwijanie aktywności eksportowej w tym rejonie świata.   Seminarium pod nazwą "Wejście na chiński rynek" ma na celu zaprezentowanie tego rynku pomorskim przedsiębiorcom, którzy stoją obecnie przed nowymi możliwościami w związku z inicjatywą Nowego Jedwabnego Szlaku.

Pomorskie. Dobre miejsca pracy - rozwój i kwalifikacje

Już wkrótce kolejne spotkanie z pracodawcami w Gdańsku z cyklu "Pomorskie. Dobre miejsca pracy", którego tematem przewodnim będą rozwój i kwalifikacje zawodowe pracowników.

Biznes pisany szminką – warsztaty, Kościerzyna, 20 listopada

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie serdecznie zaprasza panie do udziału w warsztatach „Biznes pisany szminką”.  Warsztaty odbędą się w ramach Pomorskiego Tygodnia Przedsiębiorczości – IDG w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Zatrudnianie bez tajemnic. Sposoby na braki kadrowe

Pracodawco, mamy sposoby na braki kadrowe! 17 października Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni zaprasza pracodawców na konferencję i panel dyskusyjny z ekspertami.      

Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów

Już 8 października w hali AMBEREXPO w Gdańsku odbędzie się druga edycja Festiwalu Pracy i Aktywności Seniorów. Ubiegłoroczne wydarzenie przyciągnęło kilka tysięcy osób powyżej 60. roku życia udowadniając, że po przejściu na emeryturę wciąż można aktywnie działać w wymiarze zawodowym, społecznym i kulturalnym. Podobnie jak za pierwszym razem, także teraz na seniorów czekać będą oferty zatrudnienia, bezpłatne badania medyczne, pokazy mody, a także spotkania z gwiazdami kina oraz koncert muzyczny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 15:30. Organizatorem wydarzenia jest Gdański Urząd Pracy.   Więcej szczegółów na stronie internetowej Gdańskiego Urzędu Pracy        

Rozdano Gryfy Gospodarcze dla najlepszych przedsiębiorców na Pomorzu

Statuetki Gryfa Gospodarczego w tym roku już po raz 20. trafiły do rąk najlepszych przedsiębiorców i liderów biznesu na Pomorzu. Rozdano je 20 września br. podczas jubileuszowej gali w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.